Responsive image

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ ve MAĞAZALAR

Bir firmanın kurumsal kimliği önemlidir, kokuların firmanızın kurumsal kimliğini oluşturmada ve hafızada kalmasında çok önemli yeri vardır. Müşterilerinizin alışverişleri sırasında firmanızdaki geçireceği zamanlarda kurumsal kokunuz ile satışlarınızı arttırın.

OTELLER ve DİNLENME TESİSLERİ

Kurumsal kimliğinizi oluşturmada kokuların etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Firmanızda müşterilerinizi kurumsal kokunuz ile etkileyerek satışlarınızı
arttırabilirsiniz.

GECE KULÜPLERİ

Eğlence mekanları ve müzikli ortamlar tansiyonun yüksek yaşandığı mekanlardır. Mekanlarınızdaki kurumsal kokunuz müşterilerinizin eğlencelerini doruğa çıkartacaktır.

RESTORAN ve CAFELER

Sizleri tercih eden müşterilerinizi aromatik kokular ile etkileyin, aromatik kokuların etkisi ile lezzetli sunumlarınızı damak lezzeti kadar hafızalara da ekleyin.

SPOR MERKEZLERİ / SPA - SAUNA

Özellikle insan trafiğinin ve vücut kokularının yoğun olduğu mekanları kurumsal kokunuz ile ferah ortamlara dönüştürün. Fresh kokular ile müşterilerinize zindelik verin.

GÜZELLİK SALONU ve KUAFÖRLER

Taze ve ferah bir ortamda müşterilerinizin saatlerini daha rahat ve huzurlu geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

HASTANELER

Temizlik ve hijyenin en fazla olması gereken yerlerdir hastanelerimiz. Tabiki temizlik ve hijyenin yanında hafif ve fresh kokular ile hastane oramlarını daha ferah ve rahatlatıcı yapabilirsiniz.

VİLLALAR YAZLIKLAR EVLER

Evlerimiz zamanı doya doya yaşadığımız, kapılarını kapattığımız zaman mutlu olduğumuz mekanlarımızdır. Aromatik ortam kokularımız ile kokuların davranış biçiminizdeki stresi, yorgunluğu yok ettiğini hissedeceksiniz.

İŞYERLERİ / PLAZALAR / OFİSLER

İşyerlerinizdeki stresli ve gergin ortamları aromatik rahatlatıcı kurumsal kokularımız ile ferahlatabilir, çalışanlarınıza daha rahat ortamlar sunabilirisiniz.

OKULLAR / ÖĞRENCİ YURTLARI

Eğitim kurumları, yurtlar, kütüphaneler, öğrencilerimizin bulunduğu mekanlarda geçirilen zorlu zamanları fresh kokularla rahat ve olumlu bir sürece dönüştürün.

ULAŞIM TERMİNALLERİ

Ulaşım ve trafiğin yoğun olduğu mekanlarda müşterilerinize bekleme süresini unutturabilir, gelen müşterilerinize de hoş bir etki bırakabilirsiniz.

SİNEMA / TİYATRO / SANAT MERKZ.

Sinema, tiyatro, konser, sergi salonları vb. ortamlarda vakit geçiren müşterilerinize aromatik kokular ile zamanlarını daha mutlu ve huzurlu geçirmelerini sağlayabilrisiniz.